Zeljko Obradovic Fenerbahçe Beko’nun Turkish Airlines EuroLeague’de Panathinaikos OPAP’ı konuk ettiği maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuştu.

“EuroLeague’de bir maç daha oynadık. Benim için Panathinaikos’a karşı oynamak her zaman özeldir. Bizim için nasıl bir maç oynamamız gerektiğini anlamamız çok önemliydi. Panathinaikos rakibe baskı yapıp agresif oynayarak top kayıplarıyla sayı bulmaya çalışan bir takım.”

“Benim için önemli olan onların geçiş hücumlarını durdurmak ve daha uzun oynamaktı. Bunu başardığımız için mutluyum. Oyuncularımı tebrik ediyorum. Güzel atmosfer için de taraftarlarımıza teşekkür ediyorum.”

“Tarık Biberovic sezon başından bu yana bizimle birlikte çalışıyor. Çok yetenekli bir oyuncu. Olması gereken seviyede olmak istiyorsa çok çalışması gerekiyor. Tam da şu an yaptığı gibi. Biz ona oynama fırsatı vermeye hazırız.”

“Hedeflerimizden biri ilk sekizde yer almaktı ve bunu başardığımız için mutluyum. Oyuncularımı ortaya koydukları performanstan ötürü tebrik ediyorum. Bu şekilde çalışmaya devam etmeliyiz.”

TrendBasket

TrendBasket, dört yıldır toplamda otuzdan fazla yazar ile Türkiye'nin bağımsız ve yenilikçi basketbol portalı olarak hizmet veriyor.

Website: http://www.trendbasket.net

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir