Geri1 of 6

#YETŞ15’in Bireysel Ödülleri

IMG_2615

İzmit’te düzenlenen Yıldız Erkekler Türkiye Şampiyonası Anadolu Efes’in Şampiyonluğu ile sona erdi. Turnuva boyunca gösterdikleri performanslarla bireysel ödüllere hak kazanan oyuncular ile ilgili birkaç bir şey yazmanın iyi olacağını düşündüm. İşte bireysel ödülleri kazanan isimler;

Geri1 of 6

#YETŞ15’in Bireysel Ödülleri

Ömür Özcan

@TBAltyapi Editörü, @TrendBasket Yazarı /İletişim: [email protected]

Website:

4 Comments

 1. Ankaradan - 13/05/2015

  Favorim kesinlikle baran avşar bu ödülleri neye göre verdiklerini hala anlayabilmiş değilim isimler mi konuşuyor oyunlar mı ?

 2. ahmet yılmaz - 14/05/2015

  Onuralp Bitim'i saymazsanız Anadolu Efes şampiyon olduğu senede hiç bir oyuncusu bireysel ödül alamadı. Aynı durum Banvit için de geçerli. Demek ki isimler performanstan daha önemli.

 3. Ömür Özcan - 14/05/2015

  Merhaba beyefendi. Bireysel ödülleri turnuvaya katılan 16 takımın Baş Antrenörleri belirliyor. Federasyonun verdiği kağıtlarda antrenörler değerlendirmeler yaptıktan sonra kendilerine göre en uygun ismi yazıyorlar. 16 kağıda göre en çok oyu alan oyuncular bireysel ödüllerin sahibi oluyor.

 4. Mehmet fidan - 05/06/2015

  Son 10 yılın en kötü ödülleri diyebilir miyiz en iyi guard baran avşara en iyi pivot berke atara verilmiyor antrenörlerde mi isimlere oynamaya başladı acaba :))

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir