Vasilije Micic: “Sert oynadık ve galibiyeti hak ettik” #EuroLeague

Turkish Airlines EuroLeague’de bu akşam FC Barcelona’yı deviren Anadolu Efes’te Vasilije Micic ve Shane Larkin maç sonunda konuştu.

Maç sonunda uluslararası yayına konuşan Vasilije Micic ve Shane Larkin, galibiyetin önemini vurgularken galibiyet haricindeki noktalara da değindi.

Vasilije Micic’in açıklamaları şöyle:

“Öncelikle teşekkür ederim. Bizim için çok önemli bir galibiyetti. Devre arasında konsantrasyonumuzu maç sonuna kadar korumamız gerektiğini söylemiştim. Bence bunu başardık. Barcelona harika koçu olan, asla pes etmeyen çok güçlü bir takım. Biz de sonuna kadar gerçekten çok sert oynadık ve bu galibiyeti hak ettik. Tüm takım arkadaşlarımı tebrik ederim.

Ben maç maç bakıyorum. Bence olması gereken de bu. Şimdi Türkiye liginde sıradaki maçımıza odaklanmalıyız. Böyle yaparsak kendimize de güvenebiliriz.”

Shane Larkin ise şöyle konuştu:

“Bizim için çok önemli bir maçtı. Sonunda playoff tablosuna girdik. Burada harika bir takım karşısında kazanmak bizim için büyük bir galibiyet oldu.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler

#EuroLeague’de haftanın MVP’si Vasilije Micic!

Anadolu Efes'in yıldız oyun kurucusu Vasilije Micic, Turkish Airlines EuroLeague'de haftanın MVP'si seçildi. Turkish Airlines EuroLeague'de 26. hafta karşılaşmaları dün tamamlanırken haftanın en değerli oyuncusu...

Joel Bolomboy zirvede! | #EuroLeague’de haftanın hareketleri

Turkish Airlines EuroLeague'de 26. haftanın en iyi hareketleri belirlendi. Turkish Airlines EuroLeague 26. haftası geçtiğimiz gün oynanan karşılaşmalarla tamamlanırken haftanın en iyi hareketleri de belli...

Temsilcilerimiz ilk sekizde | #EuroLeague’de puan durumu

Turkish Airlines EuroLeague'de 26. hafta karşılaşmalarının tamamlanmasının ardından puan durumu şekillendi. Turkish Airlines EuroLeague 26. hafta karşılaşmaları son olarak FC Barcelona - LDLC ASVEL arasında...