Üçgen Hücum #8 Görsel Özet

Haftalık podcastlerimizin 8. bölümünün ilk kısmında güncel güç sıralaması ve sıralamadaki değişmeler hakkında konuşup,NBA’de geçtiğimiz hafta gerçekleşen 2 takas ekseninde Dallas Mavericks ve Houston Rockets başta olmak üzere takasa dahil olan takımları değerlendirdik. 2. kısımda ise  Pretender or Contender bölümünde şuana kadar %60 ve üzeri galibiyet yüzdesi yakalayan takımların hangilerinin gerçekten şampiyonluk adayı olduğunu tartışıp, Best in the West bölümünde Batı’nın en iyi guardlarını belirlemeye çalıştık.
Doğu Konferansı

pod8_ (2)

Batı Konferansı

pod8_ (3)

 

Dallas Mavericks-Boston Celtics Takası a.k.a Rondo Takası

pod8_ (4)

pod8_ (5)

pod8_ (6)

pod8_ (7)

Houston Rockets-Minnesota Timberwolves-Philadelphia 76ers Takası

pod8_ (8)

pod8_ (9)

pod8_ (10)

Pretender Or Contender

Doğuş Özkan, ESPN College Basketball podcastinden çaldığı bu konseptte %60 üzeri takımları derledi ve Üçgen Hücum ekibi bu takımların performanslarının playoff yarışı açısından ne kadar gerçekçi olduğunu değerlendirdi.

pod8_ (11)

pod8_ (12)

pod8_ (13)

pod8_ (14)

pod8_ (15)

Best in the West

Mehmet Kart , batının en iyi guardlarını ilk 5 formatında sıraladı. Yaptığı liste inanılmaz tartışmalı olmakla kalmadı, ekip arasında büyük gerginlikler yaşattı. Orhun Özdemir sinirlenerek stüdyoyu terketti, Doğuş Özkan ağır hakaretler ederek Mehmet Kart‘ın üzerine yürüdü. (Olabilirdi)

 

pod8_ (16)

pod8_ (17)

pod8_ (1)

Podcastin tamamı için;

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler