Tyreke Evans, #NBA’den men edildi!

Indiana Pacers guardı Tyreke Evans, NBA ve NBA Oyuncular Birliği’nin kurallarını ihlal etmesi nedeniyle ligden men edildi.

Lig tarafından duyurulan gelişmeye göre bu sezon başında Inaiana Pacers’a katılan ancak bir türlü bekleneni veremeyen Tyreke Evans, NBA ve NBA Oyuncular Birliği’nin uyuşturucu/doping karşıtı program kurallarını ihlal ettiği için ligden iki yıl süreyle men edildi.

NBA ve NBA Oyuncular Birliği, oyuncunun men edilmesi haricinde ortadaki süreç hakkında kamuoyuna başka bir bilgi aktaramıyor.

Larry Sanders, OJ Mayo, Al Jefferson, Nick Calathes, JR Smith ve Hidayet Türkoğlu gibi isimler de bu nedenle men cezası alsa da bu men cezaları en az beş, en fazla 20’şer maçla sınırlı kalmıştı.

Evans’ın takımı Indiana Pacers ise sürecin takipçisi olduklarını ve oyuncularını her koşulda destekleyeceklerini açıkladı.


Kaynak: NBA.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler

Aaron Gordon: ”Smaç yarışmasını mahvetmiş olmaktan korkuyorum”

Orlando Magic'in yıldız oyuncusu Aaron Gordon adını tarihe yazdırdığı smaç yarışmaları ile ilgili konuştu. 2016 ve 2020 yılında smaç yarışmasına katılan ve inanılmaz performanslar göstermesine...

#NBA smaç yarışmalarında üstünden smaç yapılanların tam tarihçesi | ÇEVİRİ

NBA smaç yarışmalarında üstünden smaç yapılan nesnelerin tam tarihçesi Yazı: Todd Whitehead, Fansided Çeviri: Atakan Murzoğlu, TrendBasket DeAndre Jordan, 2017 NBA Smaç yarışması'nda D.J Khaled’in döner tablasının* üstünden...

Tarihin en düşük seviyeli smaç yarışması: #NBA All Star 2021!

NBA All Star organizasyonunun her zaman en iddialı yarışmalarından biri olan Smaç yarışması bu yıl eski görkeminden çok uzakta kaldı. Her yıl önemli yıldızların katıldığı...