Tutku Açık: “Bugün burayı dolduran taraftarlarımıza teşekkür ediyorum” #BSL

Gaziantep Basketbol’da Koç Tutku Açık, Türk Telekom galibiyetinin ardından açıklamalarda bulundu.

ING Basketbol Süper Ligi’nin dokuzuncu haftasında evinde Türk Telekom’u ağırlayan Gaziantep Basketbol mücadeleden 83-72 galip ayrıldı. Maçtan sonra açıklamalarda bulunan Koç Tutku Açık “Öncelikle bugün burayı dolduran taraftarlarımıza teşekkür etmek istiyorum. En azından şu ana kadar yarısı doldu ama bundan sonraki maçlarda ben bunun giderek artacağına inanıyorum çünkü taraftar desteğine ihtiyacımız var” dedi.

Tutku Açık açıklamalarını şu şekilde sürdürdü: “Sonra sahada göstermiş oldukları mücadeleden, emekten dolayı onlara teşekkür etmek istiyorum. Bugün maçın başından sonuna kadar istediklerimizi sahada yansıttılar. Mücadele kısmını özellikle çok iyi yaptılar. Zaten bu, skora da yansıdı.”


Açık son olarak Türk Telekom’a da sezonun geri kalanında başarılar diledi.

“Ayrıca Türk Telekom’a sonraki maçlarında başarılar diliyorum, çok iyi mücadele ettiler. Bugün bizim eksik olan tek tarafımız çok hücum ribaundu vermemizdi ve dolayısıyla hızlı hücuma çok çıkamadık, kolay basket bulamadık ama tabii bu dönemlerde de Telekom hakikaten iyi savunma yaptı. Bu tarz zor maçlar bazen inişli çıkışlı olabiliyor. Biz bugün bu iniş çıkışları çok az yaşadığımız için maçın sonuna güzel yansıdı. Tekrar tekrar oyuncularımı göstermiş oldukları mücadeleden ve galibiyetten dolayı kutluyorum.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler