Türkiye basketbol milli takımlar resmi su sponsoru Kuzeyden oldu!

Akıllı telefon uygulaması Getir’in su markası Kuzeyden bugün düzenlenen imza töreniyle Türkiye basketbol milli takımlarının resmi su sponsoru oldu!

Bu sabah Wyndham Grand İstanbul Levent Oteli’nde düzenlenen basın toplantısı TBF Başkanı Hidayet Türkoğlu ve Getir’in kurucusu Nazım Sular’ın katılımıyla başladı. TBF Genel Sekreteri Serbülent Şengün, TBF Milli Takımlar Direktörü Haluk Yıldırım, A Milli Erkek Takım Menajeri Kerem Tunçeri de protokolde yerlerini aldılar.

Konuşmasının sonunda Ramazan Bayramı’nı kutlayan ve bayramın ardından herkesi Ankara’ya milli takımı desteklemeye çalışan Hidayet Türkoğlu:  “Milli Takımımıza  destek veren markalara bir yenisini daha ekledik. Kuzeyden ile yapmış olduğumuz 1.5 yıllık anlaşma doğrultusunda doğal ve sağlıklı suya millilerimizin de en yüksek kalitede ulaşmasını hedefliyoruz.. Toplum sağlığını ve sporun gelişimini her daim gözeten bir ekip olarak çevreci, yenilikçi ve güçlü markalarla işbirliği yapmaktan duyduğumuz memnuniyeti dile getirmek istiyorum.” şeklindeki konuşmasıyla töreni başlattı.

Türkoğlu’nun ardındansa mikrofonu paylaşan Nazım Sular ise senicini şu sözlerle dile getirdi: “Kuzeyden ile amacımız insan sağlığı için suyu herkese 7/24, istenilen anda ulaşılabilir hale getirmekti. Şimdi de ulusal ve uluslararası milli takım organizasyonlarında A Milli Erkek ve kadın basketbol takımlarından ümit, genç, yıldıza kadar tüm takımlarımıza destek vereceğiz. Kuzeyden ile sağlığı, sporu ve doğayı sahiplenmekten ve Türkiye basketbol milli takımlar resmi su sponsoru olmaktan gurur ve mutluluk duyuyoruz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler