Türk Telekom her seyirci için bir fidan bağışlayacak

ING Basketbol Süper Ligi’nde Pazar akşamı OGM Ormanspor ile karşılaşacak olan Türk Telekom bu maç için önemli bir harekete imza attı.

Türk Telekom Basketbol Takımı, 10 Kasım Pazar günü ING Basketbol Süper Ligi‘nde oynayacağı OGM Ormanspor maçı için Ankara Spor Salonu’na gelecek her taraftar adına birer fidan bağışlayacak.

Tarım ve Orman Bakanlığı’nın hayata geçirdiği ‘Geleceğe Nefes’ seferberliği kapsamında basketbol severler adına fidan bağışlayacaklarını belirten Türk Telekom Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Yusuf Kıraç, “Ankaralı seyircileri hafta sonunda oynanacak maçımıza bekliyoruz” dedi.

“Böyle bir kampanyada aynı zamanda spor vasıtasıyla destek olmak mutluluk verici”

Türk Telekom Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Yusuf Kıraç: ”Hem kurum hem de Kulüp olarak gelecek nesillere daha yeşil bir Türkiye bırakmak üzere Tarım ve Orman Bakanlığı’nın hayata geçirdiği ‘Geleceğe Nefes’ seferberliği kapsamındaki çalışmanın içinde olmaktan kıvanç duyuyoruz.  Böyle bir kampanyaya spor vasıtasıyla destek olmak mutluluk verici. Ankaralı sporseverler OGM Ormanspor maçımıza ne kadar çok ilgi gösterirse onlar adına o kadar çok fidan dikilmiş olacak. Onun için bütün Ankaralı seyircileri hafta sonunda oynanacak maçımıza bekliyoruz. Gelin, Türkiye’nin temiz geleceğine beraber sahip çıkalım” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler