FC Barcelona’nın 28 yaşındaki İspanyol uzun forveti Nikola Mirotic, takım içerisindeki isyan iddiaları hakkında açıklamalarda bulundu.

FC Barcelona ile bu yaz döneminde sözleşme imzalayan ve sezona takımıyla beraber iyi bir giriş yapan Nikola Mirotic, İspanyol basınından El Larguero’ya konuştu.

Takımda bir isyan olmadığını söyleyen Mirotic, takım arkadaşları gibi kendisinin de çok mutlu olduğunu belirtti.

Deneyimli oyuncunun açıklamaları:

”EuroLeague’de ve İspanya Ligi’nde iyi gidiyoruz. Bu takım hakkında olumlu konuşan birçok insan var fakat içinde kötülük olan birçok şeytansı insan da var ve o kişilerin kimler olduğunu biliyoruz. İstedikleri şey takımı ve dinamikleri kırmak. Benim ağzımdan kötü düşünceler söylüyorlar.”

”Bu isyan haberleri benim burada olmamın üstesinden gelemeyen birçok insan olduğu için çıkıyor. Bu durumun üstesinden gelemeyen bir kesim var. Kimseye bir şey demiyorum, onların hayatı fakat bu acı verici bir şey.”

”Takım yorgun evet ama bu basketbolun bir parçası. Takım arkadaşlarım gibi ben de çok mutluyum. Takımımız gelişmeye, büyümeye devam ediyor. Şu anda Victor Claver’den yoksunuz fakat takım istekli ve bir cevap vermek istiyor.”

”Sorun ne? İyi başladık ve yaşadığımız sakatlıklara rağmen 13 maçta 10 galibiyetle tam olarak istediğimiz yerdeyiz.”

 

Metehan Metin Cetin

Basketbol sevdalısı bir genç. İletişim: [email protected]

Website:

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir