Trae Young ve Knicks taraftarları arasındaki gerilim devam ediyor #NBA

NBA’de Hawks – Knicks Playoff serisinin ilk maçı sonunda yaşanan Trae Young ile Knicks taraftarları arasındaki gerilim sürüyor.

Pazar günü Knicks’e karşı son saniyede takımına maçı kazandıran Trae Young, Madison Square Garden’ın yeni kötü adamı haline geldi. Maç esnasında da küfürlü tezahüratlara maruz kalan Hawks’ın oyun kurucusunun taraftara cevap verir niteliğindeki maç kazandıran basketi sonrası olaylar kızışmıştı. Knicks taraftarı Trae Young’la uğraşmak için başka arayışlara girdi.

Trae Young’ın 2017’de CBS Sports ile yaptığı röportajda kuşlara olan korkusundan bahsetmiş, küçükken yaşadığı olayların bu korkusunu tetiklediğini anlatmıştı.

2018 yılında Oklahoma State taraftarı, kuş fotoğrafları tutarak Young’ı kışkırtma çalışmış fakat 48 sayı atmasını önleyememişti.

Bazı Knicks taraftarları şimdiden Twitter’da takım sahibi James Dolan’ın Madison Square Garden’da canlı kuşların uçmasına izin vermesi için kampanya yürütüyor. Tribünlerde ve salon içerisinde ise birçok kuş figürünün yer alması şimdiden beklentiler dâhilinde.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler