Tofaş, Sosyal Sorumluluk Projelerine Devam Ediyor

tofaş

Tofaş Basketbol Kulübü oyuncuları, Bursa’nın Mudanya ilçesinde, İkbal Betül Ali İhsanÇilingiroğlu Ortaokulu’nda öğrencilerle bir araya geldi.

Renkli görüntülerin yaşandığı buluşmaya Tofaş’ın basın ve pazarlama sorumlusu Nedim Hızlıateş, basketbolcurdan Samet Erdi Geyik ve Ramazan Tekin hazır bulunurken, öğrencilere Tofaş Spor Kulübü dergisi dağıtıldı. Öğrenciler tarafından soru yağmuruna tutulan genç basketbolcularımız, bu sezonki hedeflerinin ilk 6’ya girmek olduğunu, bunu da Olin Edirne karşısında aldıkları tarihi skorla gösterdiklerini söyledi.

Nedim Hızlıateş, “Sosyal sorumluluk projesi kapsamın her hafta bir okulumuzu ziyaret ediyoruz. Bu hafta ilk defa bir ilçe okulunu ziyaret etmek istedik. Mudanya Çilingiroğlu Okulu’nu seçerek, basketbol ve sporun faydaları hakkında kendileriyle sohbet ettik. Okulumuza otobüs göndererek 30 Nisanda Bursa’da oynanacak Aliağa Petkim maçını Atatürk Spor Salonu’ndan izlemelerini sağlayacağız” dedi.

Okulun salonunda öğrencilerle bir süre sohbet eden Samet Geyik ve Ramazan Tekin, sorularını cevapladıkları öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler