Thompson’dan iyi haber

NBA’de final heyecanın başlamasına sayılı günler kala Golden State Warriors cephesindeki sakat oyunculardan iyi haberler gelmeye devam ediyor. 

Klay Thompson, Houston Rockets karşısında oynanan serinin beşinci maçında beyin sarsıntısı geçirmişti ve kurallar gereği bu tarz sakatlıklar geçiren sporcunun %100 iyileşme sağlanmadan parkelere dönmesi NBA yönetimi tarafından yasaklandığı için başarılı oyuncunun Cleveland Cavaliers karşısında ilk maçta forma giymesi büyük bir soru işareti olarak görülüyordu.

Dün yapılan çalışmanın bir kısmında takıma katılmayı başaran Klay Thompson’ın maç gününe kadar yapılacak çalışmalarda da takımla birlikte yer alması durumunda Cavs karşısında forma giymesine kesin gözüyle bakılıyor. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Klay, şu an kendisini iyi hissettiğini ve birkaç gün daha aynı şekilde devam ederse ilk maçta sahada yer alabileceğine inandığını belirtti.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler

Kahramanlık Yolu: LeBron James

Her finalin bir öyküsü bir de kahramanı vardır; Kimi kendisi yazar bu öyküyü kimi takım arkadaşları ile. Bu seferki çok farklı bir kahramanlık öyküsü.   LeBron James...