Telekom,Eskişehir Basket’e dur dedi

Türkiye Basketbol Ligi’de bugün oynanan mücadelede Türk Telekom evinde Nsk Eskişehir Basket’i konuk etti. Son düzlükte büyük bir atağa kalkan ve ligde kalma mücadelesi veren NSK Eskişehir Basket’e dur diyen Türk Telekom oldu.Ankara ekibi maçı 97 – 92 kazanmayı başardı. Maçta en çok sayıya ulaşan oyuncu deplasman tarafından 27 sayıyla Marcus Deshun Haislip oldu. Maçı kazanan takımda en çok sayıyı atan oyuncu ise attığı 24 sayıyla Benjamin Joseph Mc Cauley oldu ve böylece takımının galibiyetinde büyük paylardan birine sahip olmayı başardı.
  
Bu mücadelede 1. periyot 24 – 27 Nsk Eskişehir Basket üstünlüğüyle sonlandı. Maçta ikinci periyot ise 27 – 22 ile geçildi ve maçta devre 51 – 49 sonlandı. Mücadelenin üçüncü periyodu 18 – 23 konuk ekip üstünlüğüyle bitti. 4. periyot ise 28 – 20 ev sahibi ekip üstünlüğüyle geçilince maç 97 – 92 bitti.
  
Karşılaşmayı galibiyetle bitiren takımda Benjamin Joseph Mc Cauley 24 sayı , 6 ribaund , 4 asist yaparak mücadeleyi tamamladı. Öte taraftan Kristaps Valters 19 sayı , 4 ribaund , 5 asist yaparak karşılaşmayı tamamlarken , Joshua Neville Carter 17 sayı , 2 ribaund , 3 asist ile mücadeleyi tamamladı.
  
Karşılaşmayı mağlubiyetle tamamlayan tarafta ise Matthew Vincent Walsh 24 sayı , 8 ribaund , 5 asist rakamlarına ulaşarak karşılaşmayı bitirdi. Öte taraftan Jerome Jerry Randle 18 sayı , 3 ribaund , 8 asist rakamlarına ulaşarak karşılaşmayı tamamlarken , Marcus Deshun Haislip 27 sayı , 3 ribaund rakamlarına ulaşarak maçı tamamladı.
  

Geri1 of 3

Maçın Özeti

İlgili Haberler