TBF’ye yeni sponsor

Türkiye Basketbol Federasyonu ve HDI Sigorta arasında yeni bir sponsorluk anlaşmasına imza atıldı.

tbf.org.tr
tbf.org.tr

Federasyonun İstanbul’daki merkezinde gerçekleştirilen toplantıya katılan TBF CEO’su Hidayet Türkoğlu, imzalanan sponsorluk sözleşmesiyle ilgili ”Bugün Türk sporuna verdiği desteği her geçen gün arttırarak sürdüren ve son dönemde yaptığı atılımlarla dikkat çeken sigorta sektörünün yenilikçi şirketi HDI Sigorta ile yapacağımız sponsorluk anlaşması için bir araya geldik.HDI Sigorta gibi önemli bir markanın desteğini yanımızda hissetmek bizim için çok değerli. Bu sebeple bu işbirliğinin sağlanmasında önemli rol oynayan Nildem Global Sigorta ve Reasürans Brokerlığı’na ve HDI Sigorta Genel Müdürü Sn. Ceylan Hancıoğlu’na ve Türk sporuna ve basketboluna olan katkıları için çok teşekkür ederim. Çok gurur duyduk inşallah uzun soluklu bir işbirliği olur.” ifadelerini kullandı.

Toplantıya katılan HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu ise, ”Türkiye Basketbol Federasyonu nezdinde teşekkürlerimizi iletiyoruz. Artık medya bizi tanıyor. Türk sporuna destek veren ender sigorta şirketlerinden biriyiz. Futbolda varız ama voleybol ve basketbolda da yer alıyoruz. Türkiye’de özellikle son üç senedir bir çok spor kulübüyle çalışan, reklamdan da öte Türkiye Basketbol Federasyonu’nun alanlarında iyi imkanlar sağlamak yolunda bu camiaya girmiş olduk. Tekrardan bu ortamı bize sağlayan herkese teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından TBF CEO’su Hidayet Türkoğlu ve HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu, protokole imzalarını attılar.


  • tbf.org.tr

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler