Real Madrid’in deneyimli oyuncusu Jordan Mickey, Turkish Airlines EuroLeague’in dördüncü haftasında Anadolu Efes’e 76-60 mağlup oldukları maçı değerlendirdi.


TrendBasket muhabiri Barış Cevahir‘in sorularını maç sonunda Real Madrid’in soyunma odasında yanıtlayan Jordan Mickey, Turkish Airlines EuroLeague’de arka arkaya alınan iki deplasman yenilgisinin bir baskı oluşturmayacağını dile getirdi.

“Biz galibiyet geçmişi olan ve kazanmayı bilen bir takımız o yüzden hayır bunun üstümüzde bir baskı oluşturacağını düşünmüyorum. Sadece bir araya gelip neyi yanlış yaptığımızı bulmamız ve daha iyi oynamamzı gerekiyor.”

Bryant Dunston ile olan eşleşmesini “Çok iyi bir oyuncu, sanırım tüm söyleyebileceğim bu” ifadeleriyle açıklayan oyuncu, “En iyi maçımız olduğu söylenemez. Çok fazla top kaybı yaptık. Efes iyi bir takım. Her pozisyonda mücadele etmemiz gerekti. Bundan sonra takım olarak bir araya gelip nasıl daha iyi oynayabileceğiz, nasıl daha iyi hücum edeceğiz onu bulmak için çabalayacağız” diyerek sözlerini sonlandırdı.

Jordan Mickey, Anadolu Efes karşısında 10 sayı ve 8 ribaund üretip 14 verimlilik puanı topladı.

TrendBasket

TrendBasket, dört yıldır toplamda otuzdan fazla yazar ile Türkiye'nin bağımsız ve yenilikçi basketbol portalı olarak hizmet veriyor.

Website: http://www.trendbasket.net

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir