TB ÖZEL | Büyükçekmece Basketbol yola devam edecek, kulüp sponsor arayışında

Özhan Çıvgın’ın gelecek sezon Pınar Karşıyaka’yı çalıştıracağının açıklanmasının ardından Büyükçekmece Basketbol’daki belirsizliklere bir yenisi eklendi.

Yaz döneminin başından bu yana sponsor belirsizliği yaşayan kulüp, önümüzdeki hafta içerisinde bu belirsizliğe nokta koymak istiyor. TrendBasket kaynaklarının elde ettiği bilgiye göre birkaç sponsorluk görüşmesi gerçekleştiren Büyükçekmece Basketbol’un nihayete erdirdiği bir anlaşma henüz yok.

Geride bıraktığımız sezondaki sponsor Demir İnşaat’ın kulübün ana sponsorluğunu üstlenip, üstlenmeyeceğinin de belirsizliğini koruduğunu ifade etmek gerek. Öte yandan Büyükçekmece Basketbol’un kulübün haklarını satmadan yoluna Tahincioğlu #BSL’de devam edeceğinin de altını çizelim.

Demir İnşaat’ın ana sponsor olarak olmasa bile formada reklamının yer alması yoluyla sponsorluk desteği verebileceği de Büyükçekmece Basketbol için konuşulan ihtimaller arasında. Kulübün nasıl bir yol haritası çizeceği önümüzdeki hafta içerisinde yavaş yavaş belli olmaya başlayacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler