TB ÖZEL | Bobby Dixon: “Hikayemin en özel zamanlarından biri, kazanmak istiyorum”

Fenerbahçe Beko’nun Turkish Airlines EuroLeague Final Four’da Anadolu Efes ile oynayacağı karşılaşma öncesinde Bobby Dixon ile röportaj gerçekleştirdim.

Sakat oyuncuların takıma etkisi, Final Four hazırılığı ve yeni çıkan kitabını konuştuğumuz bu kısa röportajı haber metninin devamında bulabilirsiniz.

“Kitap fikri uzun süredir aklımdaydı, böyle bir hayatım varsa yazmam gerektiğini düşündüm. İnsanların okuması, onlara hikayemi anlatma isteği benim için önemliydi.”

“Uzun süredir bir aradayız, Final Four oynamayı biliyoruz ve bu konuda ciddi tecrübemiz var. Neler olacağını hep birlikte göreceğiz ama her zamankinden daha aç ve istekliyiz, elimizden geleni yapacağız. Benim için ise hikayemin en özel zamanlarından biri, kazanmak istiyorum.”

“Guard rotasyonunda sorun yaşadığımız, Tyler’ı kaybettikten sonra değişiklikler olduğu doğru ancak bizim işimiz her zaman en iyisini yapmaya çalışmak. Koç ile iyi iletişim kurduğumuz sürece guard rotasyonundaki dengeleri sağlamamız çok zor olmuyor. Oyun kurucular, koçların parkedeki uzantısıdır, biz de Obradovic’i dinleyerek en doğrusunu yapmaya çalışıyoruz”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler