TB ÖZEL | Andrew Goudelock: “Sakatlandığımdan beri bir doktorla görüşemiyorum”

Dün sosyal medya hesabı üzerinden sakat olmasına rağmen Çin’den dışarı çıkmasına izin verilmediğini ifade eden Andrew Goudelock, konunun detaylarını TrendBasket’e anlattı.

Sezona Çin ekibi Shandong’da başlayan Andrew Goudelock, geçtiğimiz günlerde sakatlandığını ancak sakatlandığı günden bu yana herhangi bir doktor ile görüşemediğini, buna kulübün izin vermediğini ve konu üzerinde ilgisiz olduklarını belirtti.

Andrew Goudelock‘ın ekibimize anlattıkları ile sizleri baş başa bırakalım:

  • İlk olarak şunu soralım, sakatlık durumun nedir? Ve ülkeden çıkmana nasıl izin vermiyorlar?

“Sakatlığımın ne olduğunu bilmiyorum çünkü sakatlandığımdan bu yana herhangi bir doktorla görüşemedim. Kulübün izni olmadan ülkeden çıkamıyorum. Gerekli belgeleri imzalamadılar ve tüm sorularımı, isteklerimi yanıtsız bıraktılar.”

  • Kulüp teşhis için doktor görevlendirmiyor mu? Orada sakat oyuncular nasıl tedavi ediliyor?

“Sakatlandığım gece kulüp doktoru teşhisi koydu ancak kendisi hastaneye bile gelmedi. Teşhis hastanede de konulmadı. Orada neler olup bittiğini bilmiyorum.”

  • Kulağa korkunç geliyor… Şimdi gelecek planın nedir? ABD’ye geri dönecek misin yoksa takımın yanıtını mı bekleyeceksin? Durumun bir an önce çözüme kavuşmasını ve hızlıca iyileşmeni temenni ediyoruz!

“Yakında eve gideceğim. Bu ameliyatı daha da geç olmadan olmam gerekiyor. Takımın bana izin vereceğini umuyorum. Vermezlerse de başka yollara başvurmak zorunda kalacağım. Menajerim konu için gerekli girişimleri yaptı ancak geri dönüş alamadı.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler