Takımlardan, Kulüpler Birliği Vakfı bildirisi! #BSL

ING Basketbol Süper Ligi’nde yer alan takımlar resmi kanallarından toplu olarak Kulüpler Birliği Vakfı ile ilgili bildiri yayımladı.

Kulüpler Birliği Vakfı adına takımlardan büyük adım. ING Basketbol Süper Ligi’ndeki takımlar resmi mecralarından, vakfın kurulması yönünde gerekli adımları atmaya başlayacaklarına dair bir bilgilendirme mesajı yayımladı. Tüm kulüplerin ortak bir şekilde paylaştıkları metin şu şekilde:

“ING Basketbol Süper Ligi’nde mücadele eden takımlarımızın idarecileri, Kulüpler Birliği Vakfı’nın kuruluşu için gerekli adımların atılması adına ikinci kez bir araya geldi.

21 Şubat Pazartesi günü düzenlenen toplantıda kulüplerimiz, Kulüpler Birliği Vakfı’nın kurulumu için gerekli adımları masaya yatırırken; birliğin geleceğine dair planlama üzerinde mutabık kalarak harekete geçme kararı alındı.

Kulüpler Birliği Vakfı’nın ilerleyen dönemdeki planına göre; kurulması için gerekli aksiyonlar alınacak ve bu süreçte Türkiye Basketbol Federasyonu ile koordineli bir şekilde hareket edilecektir.

Kamuoyunun bilgisine sunarız.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler