Simmons ve WojBomb’un adresleri belli oldu

Bu yaz kontratı biten oyuncular kadar, kontratı biten iki önemli medya figürünün adresleri de merak ediliyordu. Gün içerisinde hem Bill Simmons’ın hem de Adrian Wojnarowski’nin önümüzdeki sezon nerede olacakları belli oldu.
 
EXCLUSIVE - Tate Donovan, and from left, Dan Silver, Connor Schell, Maura Manat, John Dahl, and Bill Simmons pose for a portrait at the Television Academy's Creative Arts Emmy Awards at the Nokia Theater L.A. LIVE on Saturday, Aug. 16, 2014, in Los Angeles. (Photo by Vince Bucci/Invision for the Television Academy/AP Images)
 
Simmons son dönemde basketbol medyasının en büyük rockstarı. Simmons blogger olarak başladığı macerasını spor medyasının devlerinden ESPN‘e taşımış ve burada yıldızını daha da parlatmıştı. Ancak bu sezon sonunda kontratı biten Simmons yeni kontrat konusunda anlaşamayınca yaklaşık 14 sene süren ESPN macerası bu yaz bitti. recode.net‘ten Peter Kafka‘nın haberine göre Simmons bir başka medya devi HBO ile anlaşma imzaladı. Süre ve ücret konusunda net bir açıklama olmasa da Bill Simmons’ın sözleşmesinin 5 sene civarında olduğu konuşuluyor.

Kontratı biten bir başka yazar ise, haberleri herkesten önce duyurmasıyla meşhur ve kendine özel #WojBomb hashtaginin sahibi Duyumcular Prensi Adrian Wojnarowski’ydi. Ancak Wojnarowski evim evim güzel evim dedi ve Yahoo Sports ile 4 yıllık yeni bir sözleşme imzaladı. Wojnarowski ile özellikle Sports Illustrated‘in çok ilgili olduğu söyleniyordu. Basketbol alanında rakiplerinin gerisinde kalan Yahoo Sports, Wojnarowski’yi kadrosuna kattıktan sonra yükselişe geçip lider grup arasında yerini yeniden almıştı.
 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler