Shane Larkin, Türkiye Milli Takımı’nın formasını giymek istiyor!

Anadolu Efes’in 26 yaşındaki Amerikalı oyun kurucusu Shane Larkin, Türkiye Milli Takımı’nın formasını giymek istediğini açıkladı.

Anadolu Efes’in 26 yaşındaki yıldızı Shane Larkin, beIN Sports‘tan Can İşbakan’a verdiği röportajda Türkiye A Milli Erkek Basketbol Takımı’nın formasını giymek istediğini söyledi.

Böyle bir ülke adına oynamanın müthiş olacağını söyleyen Larkin, şu anda resmi bir teklifin olmadığını fakat olması takdirinde böyle bir teklifle ilgileneceğini belirtti.

Larkin’in açıklamaları:

”Eğer teklif gelirse müthiş olur. Bir yıldır burada oynuyorum. Buradaki seyircilere saygı duyuyorum. Türkiye’de oynayıp şampiyon olurken burasının benim için bir ev olduğunu hissettim. Tüm kariyerimde iki sezon üst üste oynadığım tek yer burası. Bu da Türkiye’de olmaktan ne kadar mutlu olduğumu, burada bana ne kadar saygı duyulduğunu gösteriyor. Taraftarı ve burada olmayı seviyorum. Böyle bir ülkede oynamak müthiş olur. Bu, benim için harika bir fırsat ve tecrübe olur. Şu anda resmi bir teklif yok ama bu kesinlikle ilgilendiğim bir konu. Konuşmak için çok zaman var. Forma da üzerimde çok güzel durdu. Neler olacağını göreceğiz.”


 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler