Anadolu Efes’in yıldız oyun kurucusu Shane Larkin, Efes’in Instagram’da yaptığı canlı yayına konuk oldu.

Anadolu Efes formasıyla ikinci sezonunu geçiren Türk pasaportlu guard Shane Larkin, Anadolu Efes’in Instagram’da yaptığı canlı yayına konuk olurken Efes’e gelmesini sağlayan kişinin Bryant Dunston olduğunu söyledi.

Türk vatandaşlığını alma sürecinin kariyeri açısından en önemli gelişme olduğunu söyleyen Larkin, Anadolu Efes için ”Benim ait olduğum yer” kelimelerini kullandı.

Larkin’in açıklamaları:

“Türk vatandaşlığına geçmem İstanbul’da yaşadığım en ilginç şey. Milli takım formasını almam ve insanların bana vermiş olduğu destek. İlginç bir süreç yaşadık. Türk vatandaşlığını alma sürecimin kariyerim açısından en önemli gelişme olduğunu söyleyebilirim.

Anadolu Efes’e gelmemi sağlayan kişi Bryant Dunston. Gelmeden önce Dunston’ın tavsiyelerini dinledim. Onun ısrarları sonucunda Anadolu Efes ile sözleşme imzaladım. Anadolu Efes’te kendimi evimde hissediyorum. İlk etapta sıkıntı yaşamama karşın herkes bana çok destek oldu. Ben de çok önemli çaba sarf ettim ve beklentileri karşıladım. Anadolu Efes, benim ait olduğum yer.”

Evde kaldığı süreçte ”The Last Dance” belgeselini izlediğini söyleyen Larkin, Kobe Bryant’ın yer aldığı bölümü çok beğendiğini söylerken Koç Ergin Ataman için ise ”Öz güvenli” kelimesini kullandı.


Not: Shane Larkin’in açıklamalarının metni Anadolu Ajansı’ndan alınmıştır.

Metehan Metin Cetin

Basketbol sevdalısı bir genç. İletişim: [email protected]

Website:

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir