Sam Smith: ”Michael Jordan, kötü oynadı diye Horace Grant’in elinden yemeğini aldı” #NBA

Bulls oyuncuları Sam Smith’e, Michael Jordan’ın takım arkadaşı Horace Grant’in elinden kötü oynadığı için yemeğini aldığını söylemiş.

Meşhur ”Jordan Kuralları” kitabının yazarı olan Sam Smith, Michael Jordan’ın Horace Grant ile ilişkisiyle ilgili Tolbert, Krueger ve Brooks üçlüsünün yaptığı podcast’te konuştu.

Smith, o dönem Bulls’ta forma giyen birinin kendisine dediğine göre Jordan’ın takım arkadaşı Horace Grant’in kötü oynadığı bir maç sonrası uçakta elinden yemeğini aldığını söyledi.

Sam Smith’in demeçleri şu şekilde:

”Oyuncular yıllar içerisinde bana gelip ‘Jordan’ın ne yaptığını biliyor musun? Horace Grant kötü bir maç çıkardığında Jordan gelip yemeğini elinden aldı.’ dedi. Michael, hosteslere ‘Ona yemek vermeyin, yemeyi hak etmiyor’ demiş.”

Geçtiğimiz hafta yayınlanan The Last Dance belgeselinde de işlenen Sam Smith’in çıkardığı ”Jordan Kuralları” kitabında Michael Jordan’ın neredeyse hatasız giden kariyerinde Jordan’ın karanlık tarafına yer verilmişti. Kitap, o dönem büyük bir sükse yapmış ve Jordan’ı zor duruma sokmuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler