Semih Özsoy: “Zeljko Obradovic tüm konularda önceliği oyuncularına ve ekibine verir” #EuroLeague

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanvekili Semih Özsoy, Fenerbahçe Beko Koçu Zeljko Obradovic hakkında çıkan haberler üzerine açıklama yaptı.

Fenerbahçe resmi internet sitesinde yayımlanan açıklamaya göre Semih Özsoy, medyada yer alan Zeljko Obradovic ile ilgili haberlerin gerçeği yansıtmadığını ve taraftarların bu haberlere itibar etmemelerini söyledi.

Özsoy’un açıklamaları şu şekilde:

“Dün bazı gazete ve internet sitelerinde, Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımımızın oyuncularına ödeme yapılmayıp, buna rağmen Başantrenörümüz Zeljko Obradovic’in tüm maaşını aldığına ilişkin gerçeği kesinlikle yansıtmayan bir takım haberler yer almıştır.

Bilinmesini isterim ki Zeljko Obradovic, her daim ekibiyle ve oyuncularıyla hareket eden bir antrenördür. Yıllardır elde ettiği tüm başarıların da en büyük sırrı, ekibiyle yarattığı bu sıkı bağlılık ve uyumdur. Fenerbahçe Beko’nun maaş ödemelerinde Zeljko Obradovic’e yönelik böyle bir önceliklendirme kesinlikle gündeme dahi gelmemiştir ve koçumuz, ödemelerini tüm oyuncularımızla birlikte almaktadır. Zeljko Obradovic’in maaş ödemeleri de dahil tüm konularda önceliği her zaman ekibine ve oyuncularına verdiğinin en yakın şahidi olarak, çıkarılan bu spekülasyonları son derece maksatlı bulduğumu belirtmek isterim. 

Basın mensuplarından, kulübümüz nezdinde olumsuz bir hava yaratmak isteyen bazı kesimlerin bu düşüncelerine alet olmamalarını ve bununla birlikte, dünyanın ve ülkemizin içinde bulunduğu kritik süreçte haberlerini hazırlarken daha özenli davranmalarını rica ediyorum.

Öte yandan taraftarlarımızdan da ricamız, bu ve buna benzer haberlere itibar etmemeleridir.”


Kaynak: fenerbahce.org

1 Yorum

  1. Asparagas haber üretmek gazetecilik midir.? Tabii değildir.Ancak bizim ülkemizde bu o kadar doğal bir hale gelmiş ki eminim bir kaç gün FB Beko ile ilgili aslı olmayan bu haberleri yazan gazetecilerin hiç bir şekilde yüzleri kızarmaz.Çünkü artık spor kamuoyu biliyor ki Fenerbahçe’nin aleyhine olacak bir şeyler yazmak puan kazandırıyor.Fakat ne yazık ki bu kimseler bir türlü istedikleri şeyleri elde edemiyorlar.Bundan sonra da edemeyecekler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler