SEK, EuroLeague resmi sponsoru oldu!

EuroLeague Basketball kurumsal sosyal sorumluluk programları ve eğitim girişimleri geliştirip ve bunları organize etmeye devam ediyor. Çocukların hem fiziksel hem de sosyal gelişimini destekleyen projeleri hayata geçiren SEK, EuroLeague Basketball’un resmi sponsorlarından biri oldu.

“SEK İyilikle Büyütür” mottosu adı altında çocukların gelişimiyle ilgili çok fazla proje hayata geçiren ve destekleyen SEK, Avrupa’nın en prestijli basketbol organizasyonu olan EuroLeague Basketball ailesine katıldı. EuroLeague’in İyilikle Beslenen Sponsoru olarak çocuklara ve spora destek veren SEK, üç yıllık sponsorluk anlaşmasını imzaladı.

Euroleague Basketball CEO’su Jordi Bertomeu, SEK markasının bağlı olduğu Tat Gıda’nın Genel Müdürü Arzu Aslan Kesimer ve Ticaret Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Refik Öner’in katıldığı basın toplantısında üç yıllık sponsorluk imzaları atıldı.

Çok heyecanlı olduğu görülen Tat Gıda Genel Müdürü Arzu Aslan Kesimer, önemli açıklamalarda bulundu:

“İyilikle büyüten marka olarak, EuroLeague ile birlikte bu yolda yürümekten ve birlikte büyüyecek olmaktan ötürü son derece mutluyuz. SEK ile spor ve eğitimi entegre eden çeşitli iş birlikleri ve projeler yürütüyoruz. Dünyanın en prestijli spor organizasyonlarından biri olan EuroLeague Basketball ile iş birliği yapmak bizim için gurur verici. Çocuklarımızın doğal ve kaliteli süt ürünleriyle büyümesine katkıda bulunduğumuz kadar, iyilikle beslenmeleri için de çalışıyoruz. Onların sadece fiziksel gelişimlerini değil, sosyal gelişimlerini de önemsiyoruz. Tam da bu nedenle sporun en faydalı alanlardan birisi olduğunu biliyoruz.”

Sonrasında sütün faydalarına ve bu imzanın önemine dikkat çeken Arzu Aslan Kesimer şu şekilde devam etti: 

“Sütün fiziksel büyümeye katkısı tartışmasız bir gerçek; basketbolun da hem fiziksel hem de sosyal gelişime büyük katkısı olduğunu düşündüğümüz için bu sponsorluğu ve EuroLeague gibi önemli bir organizasyonla iş birliği yapıyor olmayı da çok önemli buluyoruz. Bu vesileyle atmış olduğumuz önemli adımlara bir yenisini daha eklerken, Türk ve Avrupa basketboluna değer katacağına inandığımız iş birliğimizin her iki taraf için uzun vadeli ve başarılı bir deneyim olmasını temenni ediyoruz”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler