Russell Westbrook’un Lakers’taki geleceği tehlikede! #NBA

Los Angeles Lakers’ın yaptığı son transfer, takımdaki dengeleri değiştireceğe benziyor.

Dün Patrick Beverley & Los Angeles Lakers birlikteliği resmen başladı. Utah Jazz ile yapılan takas sonrası 34 yaşındaki basketbolcu kendisini Lakers’ta buldu. Giyeceği yeni formadan ötürü oldukça heyecanlı olan Beverley’nin takıma gelişi Russell Westbrook’un geleceğini düşündürdü.

İkilinin arasındaki husumet yıllar öncesine dayanıyor. Bir taraf yapılan savunmayı beğenmezken, Pat Beverley ”Russell Westbrook kariyerime zarar verdi” diyor. Şimdiyse bu ikili aynı çatı altında.

Beklenilen çok altında bir NBA sezonu geçiren Lakers’ta yeni sezon öncesi ciddi bir değişiklik daha yaşanabilir. Pat Beverly’nin takıma gelişiyle Westbrook’a ne olacağı merakla beklenmekte. Çıkan haberler LeBron & Davis & Westbrook üçlüsünden Russell’ın ayrılabileceği yönünde.

33 yaşındaki All-Star basketbolcunun Patrick’in gelişiyle bu yıl Lakers ile oynamama ihtimali arttı. Takas ve transfer döneminde de takımdan ayrılmayan Westbrook’a artık gidici gözüyle bakanlar da var. Takımın aktif kadrosundan çıkma ihtimalinin daha yüksek olduğu söylenirken, takas olma ihtimali de kenarda bekliyor.

Los Angeles’taki geleceği etkilenecek ama hangi yönde olacağını ilerleyen günlerde göreceğiz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler