Rajon Rondo eski eşine silah çekti!

Rajon Rondo’nun iki çocuğunun annesi olan eski eşine silah çektiği ve onu ölümle tehdit ettiği iddia edildi.

Rajon Rondo için vahim iddialar. TMZ Sports, Rondo’nun, iki çocuğunun annesi olan eski eşi Ashley Bachelor’a hararetli bir tartışma sonrasında silah çektiğini ve onu ölümle tehdit ettiğini iddia etti.

İddialara göre olay, Rondo ve çocuğu konsol oyunu oynarken filizlendi. Bachelor, oğlundan çamaşırlarını ayırmasını istediğinde Rajon Rondo çok sinirlendi ve oyun konsolunu duvara fırlatarak kırdı. Öfkesini alamayan Rondo, evdeki birçok şeyi daha kırıp dökmeye devam etti.

Bachelor, çocukların çok korktuğunu ve kendisinin Rondo’yu sakinleştirmeye çalıştığını ancak sakinleşmediğini ve “Sen artık ölüsün” diyerek evi terk ettiğini söyledi.

Bachelor, 15 dakika sonrasında ise Rondo’nun elinde bir silahla kapıya dayandığını belirtti. Kendisine sakinleşmesini söylediğinde ise dinlemediğini ve “Çocuklarımı getir!” diye bağırdığını ifade etti.

Ashley Bachelor sonrasında ise Rondo’nun annesi ile babasının olay yerine geldiğini ve Rondo’yu olay yerinden uzaklaştırdıklarını dile getirdi.

Ashley, Rajon Rondo ile ilgili ayrıca şu ifadeleri kullandı:

“Kendi güvenliğim ve çocuklarımın güvenliği için aşırı derecede korku doluyum. Rajon’un böyle saldırgan tutumlarla dolu bir geçmişi var. Sözlü, duygusal ve finansal anlamda istismarcı biri. Oğlumuza fiziksel olarak şiddet uyguluyor ve ona ‘or*spu gibi davranıyorsun’ şeklinde hakaretlerde bulunuyor.”

“Ayrıca sözlü olarak kızımıza da saldırıyor. Ona da ‘fahişe, or*spu’ gibi hakaretlerde bulunuyor. Beni de birçok kez vurmakla ve öldürmekle tehdit etti.”

Bu yaşananlar sonucunda Ashley Bachelor, acil koruma emri için başvuruda bulundu. Savcılığın çıkardığı kararla birlikte de Rajon Rondo’nun geçici bir süreliğine Ashley ve çocuklarına 150 metreden fazla yaklaşması yasaklandı. Öte yandan Rajon Rondo ateşli silahlarını yine geçici bir süreliğine mahkemeye teslim etmek zorunda olacak.

Rondo cephesinden henüz olayla ilgili bir açıklama gelmiş değil.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler