#PotanınPerileri’nin #EuroBasketWomen maç programı belli oldu

EuroBasket Women 2021’de sahne alacak olan Potanın Perileri ve gruptaki rakiplerinin grup aşamasındaki maç programı şekillendi.

17-27 Haziran tarihleri arasında İspanya ve Fransa ortaklığında düzenlenecek EuroBasket Women 2021 maç programı belli oldu.

Bosna Hersek, Slovenya ve Belçika ile birlikte C grubunda mücadele edecek olan Potanın Perileri, toplam dört günde üç maç oynayacak.

Millilerimizin maç programı şöyle:

17 Haziran Perşembe

19.00 | Türkiye – Slovenya

18 Haziran Cuma

13.00 | Türkiye – Bosna Hersek

20 Haziran Pazar

16.00 | Türkiye – Belçika

Organizasyonun dört grubunda yer alan 16 takım arasından, grup aşamasını ilk sırada tamamlayan dört takım direkt olarak çeyrek finale yükselecek.

Gruplarını ikinci ve üçüncü sırada tamamlayan takımlar ise çapraz eşleşme ile belirlenecek maçlarda çeyrek finale çıkmak için mücadele edecek.


Kaynak: tbf.org.tr

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler

#PotanınPerileri C grubunda mücadele edecek! #EuroBasketWomen

EuroBasket Women 2021'de mücadele etme hakkı kazanan Potanın Perileri, organizasyonda C grubunda mücadele edecek. 17-27 Haziran 2021'de İspanya ve Fransa ortaklığıyla düzenlenecek olan EuroBasket Women'ın...

Türkiye, #EuroBasketWomen 2021 kurasında üçüncü torbada

EuroBasket Women 2021'e katılım hakkı elde eden Türkiye, organizasyonun kura çekimine üçüncü torbadan katılacak. FIBA tarafından duyurulan gelişmeye göre EuroBasket Women 2021 kura çekimi öncesinde...

#EuroBasketWomen sosyal medyadaki başarısıyla göz doldurdu!

Dünyayı etkisi altına alan coronavirus salgını nedeniyle tüm spor organizasyonları zorlu günler geçirirken bu zorlu günlerde geçmiş yıllara göre gelişme kaydeden organizasyonlar da oldu. EuroBasket...