Portland Trail Blazers ihtimalleri düşündükçe üzülüyor: ”Dur lütfen.”

2007 yılında Portland Trail Blazers’ın Kevin Durant yerine Greg Oden’ı seçmesiyle başlayan olaylar silsilesi Portland açısından hala üzücü bir şekilde devam ediyor.

Art arda sakatlıklar geçirdikten sonra beş sezonda sadece 82 maça çıkabilen Oden en sonunda 28 yaşında basketbolu bıraktığını açıklamış ve geçtiğimiz günlerde kendi kariyeri hakkında ”NBA tarihinin en büyük fiyaskosu benim” ifadelerini kullanmıştı.

Bu ifadeler sonrasında hemen arkasından seçilen Kevin Durant bunun bir saçmalık olduğunu ve fiyasko olabilmesi için ilk önce oynaması gerektiğini söylemiş ve Oden’a sahip çıkmıştı.

Bu olayları haber haline getiren Amerika’nın ünlü sitelerinden Bleacher Report, Portland ya Oden’ı değil de Durant’i seçseydi? konulu bir tweet atınca Portland Trail Blazers hesabının anıları depreşti.

Tweetin altına please stop (lütfen dur) yazan Portland okuyucuları yine güldürürken düşündürmeyi de başardı.

 

1 Yorum

  1. Portland seçmedikleriyle efsanedir. Greg Oden’ı gölgede bırakacak tercihleri oldu. Hakeem Olajuwon’un ardından 2. sıradan Sam Bowie seçerek bu dalda altın ahududuyu ebediyen kazandılar. 3. sıradan seçen Bulls Michael Jordan’ı alarak 6 tanecik şampiyonluğun temelini atmıştı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler