Pietro Aradori: “Aldığım en doğru karar Galatasaray’dan ayrılıp Madrid’e gitmekti”

Kariyerinde bir dönem Galatasaray forması terletmiş olan İtalyan forvet Pietro Aradori, sarı kırmızılı takımdan ayrılışı hakkında konuştu.

Galatasaray’dan ayrıldığı dönemde kimsenin maaş ödemesi alamadığını söyleyen Pietro Aradori, ayrılık kararını alıp Madrid’e gitmenin hayatında aldığı en iyi karar olduğunu ifade etti.

Aradori’nin açıklamaları şöyle:

“Kariyerimde yaptığım her şeyi şimdi olsa yine yapardım. En doğru kararım Madrid’e gitmekti. Aralık ayında Galatasaray’da durum berbattı ve kimse ödeme alamıyordu. Öyle yaz dönemindeki gibi bir zaman aralığı da yoktu. Az zaman vardı ve yine takım konusunda hata yapmak olmayacaktı. Belki Venezia gibi formdaki bir takımda sezona dönüp playofflarda takıma katılmazdım, zaten kendisini göstermiş bir takıma Mayıs ayında gittim. Yine de o dönemde dünyanın en güzel şehirlerinden bazılarını dolaştım. İstanbul kendine has bir şehir. %98 Asya ama %2 New York gibi. Madrid biz İtalyanlara daha yakın. Yemekleri de bize yakın saatlerde yiyorlar. Venedik ise yaşanacak yerden çok turistik bir şehir.”

Galatasaray’dan ayrıldıktan sonra Movistar Estudiantes’e katılan Aradori, o sezonu REYER Venezia’da tamamlamıştı.


Kaynak: Tutto Bologna

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler