TB2L’de kalma savaşı veren Pertevniyal, Çayırova’da oynanan maçta Vestel’i 12 sayı farkla yenerek galibiyet sayısını 9’a çıkardı.

Pertevniyal’de 4 oyuncunun çift hanelerde skor ürettiği maçta özellikle de ’95 jenerasyonun önemli isimlerinden birisi olan Berk Demir, Vestel karşısında 5/7 ikilik, 5/8 üçlük isabetleriyle 27 sayı üretti, 9 ribaund aldı, 2 top çaldı ve 2 de blok yaparak takımını galibiyete taşıyan oyuncu oldu. Ayrıca Pertev’de Covington 15 sayı-4 ribaund-4 asist, Kzell Wesson 14 sayı-15 ribaund-4 asist ve Burakcan Yıldızlı da 14 sayı-11 ribaund-4 asistle mücadele etti.

Vestel’de ise Mesut Ademoğlu’nun 17 sayı-2 ribaund-4 asist ve Alex Gordon’ın 16 sayı-3 ribaund-3 asistlik performansları galibiyet için yeterli olmadı.

TrendBasket

TrendBasket, dört yıldır toplamda otuzdan fazla yazar ile Türkiye'nin bağımsız ve yenilikçi basketbol portalı olarak hizmet veriyor.

Website: http://www.trendbasket.net

1 Comments

  1. Basiskele - 27/05/2014

    I am genuinely inspired with the ability as a copywriter and in addition together with the composition on your own website. Is that this any compensated motif or maybe do you customize the idea on your own? Either way sustain outstanding premium quality composing, it is really uncommon to take a look a fantastic website such as this one presently.

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir