Pau Gasol: “Marc İspanya’ya dönme konusunda oldukça hevesli”

İspanyol yıldız Pau Gasol, kardeşi Marc Gasol’un geleceği hakkında düşüncelerini paylaştı.

İspanya merkezli basın organı Marca‘ya açıklamalarda bulunan tecrübeli oyuncu Pau Gasol, geçtiğimiz günlerde Basquet Girona’ya transfer olacağı iddia edilen kardeşi Marc Gasol hakkında düşüncelerini paylaştı.

Aynı zamanda Girona takımının başkan yardımcılığını yürüyen Pau, kardeşi Marc’ın NBA’e gitmeden önce forma giydiği eski takımına katılmak için hevesli olduğunu dile getirdi. Kardeşinin kendisi gibi kariyerinin son bölümlerinde ülkesine dönüp dönmeyeceği sorularına da yanıt veren Pau, “Benden beş yaş küçük olduğu için onun durumu farklı. Bu sezonda ve daha sonrasında ne yapmaya karar vereceğini birlikte göreceğiz.” ifadelerini kullandı.

NBA kariyerinde Memphis Grizzlies, Toronto Raptors ve Los Angeles Lakers formalarını terletmiş olan Marc Gasol, geçtiğimiz günlerden Los Angeles Lakers tarafından uzun yıllar formasını giydiği Memphis ekibine takaslanmıştı. Serbest kalmak üzerine çalışmaları olduğu iddia edilen İspanyol oyuncuya Girona ekibinin yanı sıra Golden State Warriors’ın da talip olduğu söyleniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler