Patrick Beverley: ”Playoff’lara kalacağımızı söylediğimde deliymiş gibi baktınız”

Target Center’da Minnesota Timberwolves ve LA Clippers arasında oynanan maçtan sonra Patrick Beverley eski takımına karşı açıklamalarda bulundu.

Minnesota Timberwolves, LA Clippers karşısında geriden gelerek NBA play-in maçında 109-104 skorla kazanarak galibiyete uzandı. NBA Batı Konferansı’nda 7. sırayı alarak playoff biletini koparmayı başardı. Timberwolves, cumartesi gecesi playoff maçında NBA Batı Konferansı 2.si olan Memphis Grizzlies ile karşı karşıya gelecek. Patrick Beverley playoff yolculukları hakkında konuştu.

2018 yılından beri ilk kez NBA playoff maçlarına çıkacak olan Minnesota’da Patrick Beverly ve Anthony Edwards maç sonundaki açıklamalarıyla dikkatleri üstlerine topladılar. Maç bitimi sahada annesi Lisa ile sarılan Beverly, playoff’lara kalmayı çok istediğini ve bunun sadece pastanın üstündeki kiraz olduğunu belirtti. Playoff’lar öncesi kendisine ve takımına inanmayanlar hakkında ise Patrick Beverley şu yorumu yaptı:

“Size playofflara gideceğimizi söylemiştim. Çoğunuz bunu ilk söylediğim zaman bana deliymiş gibi baktınız.”

Ağustos ayında LA Clippers tarafından Memphis Grizzlies’a takaslanan Beverley, Grizzlies tarafından da Minnesota Timberwolves’a takaslanmıştı. Clippers karşılaşmasından sonra Memphis Grizzlies ile oynayacakları NBA playoff serisi bu açıdan ilgi çekici bir hale geldi.

Eski takım arkadaşları hakkında yorumlarda bulunan Patrick Beverley, evlerine dönmeleri gerektiğini ve Los Angeles’a uzun bir yolculukları olduğunu belirtti. Clippers organizasyonuna kanını, terini ve gözyaşını verdiğini anlatan deneyimli oyuncu eski takımından gönderiliş süreçlerine de şu şekilde değindi:

“O yaşlı, sakatlanmaya yatkın bir oyuncu dendi ancak yazılacak olursa kan, ter ve gözyaşı var. Buraya gelebilmek ve onları yenebilmek bunun haricinde başka bir şey hissetmiyorum.

Beverley vs Clippers

  • 33 dakika
  • 7 sayı
  • 11 ribaund
  • 3 asist
  • 1 top çalma
  • 1 blok

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler