Pascal Siakam: ”Takımın yıldızı gibi hissetmiyorum” #NBA

Pascal Siakam, Raptors’ın esas oyuncusu olma konusunda güvensizlik hissediyor.

Pascal Siakam, 2019’da Toronto Raptors ile maksimum kontrat uzatması imzaladıktan sonra, yaşadığı sakatlıklar ile birlikte iyice gözden düşmeye başladı. Pascal Siakam takımının yıldız oyuncusu olması gerektiğini düşünüyor ancak Raptors ise onu takaslamayı düşünüyor.

Pascal Siakam geçen gün verdiği röpartajda Toronto Raptors ile geleceği hakkında, ”Açıkçası bu durumun büyüdüğünü düşünüyorum çünkü sadece kendim için düşünüyorum, aşkı hissediyorum. Açıkçası Masai ile dostluğumuz çok gerilere gidiyor ve Masai’ye ve Afrika için yaptığı her şeye her zaman büyük saygı duyacağım. Benim için yıldız olmaya başladığımda, dürüst olmak gerekirse, o kadar fazla iletişim seviyesi olmadığını hissettim. Ve gerçekten hissettiğim tek şey buydu. ‘Size maksimum sözleşmeyi yaptık, ama o adam siz misiniz?’ gibiydi. Sanırım bu benim zorlandığım bir şeydi.” dedi.

Pascal Siakam, çok uzun zamandır takım arkadaşı olan Kyle Lowry’nin takımdan ayrılması hakkında, ”Açıkçası, Kyle  oyun kurucu olarak oradaydı. Kyle benim için her zaman tüm zamanların en büyük Toronto Raptors oyuncusuydu. Bence o her zaman ‘Ben adamdım’ derdi. Maksimum sözleşmem vardı ama dürüst olmak gerekirse, hiçbir zaman o adam gibi hissetmedim.” dedi.

Pascal Siakam geçtiğimiz sezon Toronto Raptors formasıyla 21.4 sayı, 7.2 ribaund ortalamaları tutturmuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler