Pablo Laso: “Bizim içimizde bu var” #EuroLeague

EuroLeague playoff serisi dördüncü maçında Anadolu Efes’i 82-76 mağlup eden Real Madrid’de Koç Pablo Laso maçın ardından konuştu.

Takımıyla gurur duyduğunu söyleyen Koç Pablo Laso, hayata döndüklerini hatırlattı.

Uluslararası yayına konuşan deneyimli koç, temsilcimize övgülerde bulunduğu açıklamalarında şu cümlelere yer verdi:

“İnanıyoruz, odaklanıyoruz, çalışıyoruz, asla pes etmiyoruz. Oyuncularımla gurur duyuyorum çünkü karakter ortaya koyuyorlar. Kazanabilir veya kaybedebilirsiniz, bu basketbol. İzlemesi keyifli bir oyun. Ama inanmaya devam etmelisiniz. Savaşmaya devam ettik ve seriyi İstanbul’a taşıyoruz. Yapmak istediğimiz de buydu. Seriden önce rekabetçi olmak ve her maçın içinde kalmak hedefimizdi. Anadolu Efes‘i yenmek çok zor. Serinin beşinci maçı da çok zor olacak. Ama şu anda bunun keyfini çıkarıyoruz.

Oyuncularım hakkında çok pozitif düşünüyorum. Onlarım her gün nasıl çalıştıklarını gördüm. İyi günlerimiz de oldu kötü günlerimiz de. Ama onlar hep savaştılar. Ben de bununla gurur duyuyorum. Tabii ki zorlu bir yıl oldu. Ama buradayız, hayattayız ve savaşmaya devam ediyoruz. Bizim içimizde bu var. Bunu yapmayı sürdüreceğiz. Şu anda bu galibiyetin tadını çıkartacağız, yarın dinleneceğiz, sonra ACB maçımıza hazırlanacak ve sonra da Anadolu Efes‘e çalışacağız.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler