Ömer Yalçınkaya: ”Kombine satışlarında beklenen ilgiyi yakalayamıyoruz”

Galatasaray Odeabank’ın Şube Genel Direktörü Ömer Yalçınkaya, BSL 2016 – 17 kura çekiminin ardından değerlendirmelerde bulundu. 

Ömer Yalçınkaya, geçtiğimiz sezonda Eurocup Şampiyonluğu elde ederek oldukça önemli bir başarıya imza atan sarı kırmızı ekip için yeni bir sayfa açtıklarına ve Euroleague’e yeniden katılmalarına ve olumlu bir sonuç elde edemedikleri Darius Adams transferine dair açıklamalarda bulundu.

Yalçınkaya: ”Zorlu bir sezondan sonra yeni bir sayfa açıyoruz. Herkese başarılar diliyorum. Tüm camiaya hayırlı olsun. Eurocup’ı kazanıp, yeniden Euroleague’de mücadele ediyor olmak mutluluk verici. Hocamız Ergin Ataman’ın yine iyi bir kadro kurduğunu düşünüyorum. Euroleague’de başarılı olmak için çok çalışacağız. 

Kombine satışlarında beklenen ilgiyi bir türlü yakalayamıyoruz. Promosyonlarla bunu ileri götürmeye çalışacağız. Geçen sezon Euroleague’den davet alamayınca burukluk yaşamıştık açıkçası. Şimdi Eurocup’ı kazanıp oradayız. Darius Adams’ı çok istedik ancak oyuncunun politik sebeplerden ötürü gelmek istememesi sebebiyle transfer edemedik.” cümlelerini kaydetti.


  • Açıklamalar NTV Spor’dan alınmıştır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler