Olimpia Milano kritik playoff serisinde Malcolm Delaney’i de kaybetti!

Sakatlıklardan başını kurtaramayan Olimpia Milano yeni bir duyuru yayınladı.

Olimpia Milano, Turkish Airlines EuroLeague’de playoff’lar başlamadan Gigi Datome’yi kaybetmişti. En önemli oyuncularından biri olan Datome’nin ardından serinin ilk maçında Nicolo Melli ile vedalaştı. Gitgide artan sakatlık listesine dün akşam da iki oyuncu eklendi.

Mediolanum Forum’daki şimdilik son maçın oynandığı akşamda Sergio Rodriguez ile Malcolm Delaney de bir sakatlık geçirdiler. Yaklaşık iki dakika arayla kenara gelen oyuncuların sağlık durumu hakkında bugün resmi açıklama yapıldı.

Delaney karın kaslarından sakatlanarak iki haftalığına kenara gelirken, Rodrigez sol ayak bileğini burktu. Durumu ilerleyen günlerde değerlendirilerek seriye devam edip edemeyeceği netleşecek.

Playoff’a girmeden öncesini de hesaba katarsak Milano toplamda dört oyuncusundan yoksun kaldı. Kritik zamanda kritik sakatlıklarla uğraşmak zorunda kalan İtalyan temsilci dün akşam seride durumu 1-1’e çekmişti. Playoff’ların üçüncü ve dördüncü maçı Anadolu Efes’in ev sahipliğinde, Sinan Erdem Spor Salonu’nda oynanacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler