Ognjen Kuzmic’in durumu ciddiyetini koruyor #EuroLeague

Dün sabah saatlerinde ülkesi Sırbistan’da bir trafik kazası geçiren ve kazada ağır yaralanan Ognjen Kuzmic’in durumu ciddiyetini koruyor.

Kazanın ardından Belgrad’ın Republika Srbista Hastanesi’ne sevk edilen ve burada tedavisine başlanan Kuzmic’in durumu hakkında hastanenin başhekimi Vlado Djacic, Sırp basınına açıklamalarda bulundu.

Kuzmic’in durumunun ciddiyetini koruduğunu belirten Djacic, şu açıklamayı yaptı:

“Kafasından yaralanan Kuzmic’in aynı zamanda alt ve üst çenesi ile birlikte yüzünün çeşitli yerlerinde kırıklar var. Aynı zamanda her iki kaburgasında da kırıklar tespit ettik. Kafatasında bir kırık yok ve bu bağlamda bir beyin hasarı da yok ancak akciğerleri ve göğsünde ciddi hasarlar mevcut.”

Kuzmic’in yeni takımı Kızılyıldız da oyuncunun durumu hakkında detay içermeyen bir açıklama yaptı. Oyuncularının durumunun ciddiyetini koruduğunu ifade eden Sırp devi, şu ifadeleri kullandı:

“Oyuncumuzun durumu ciddi ve kulübümüz şu an onun sağlığı hakkında detay vermek istemiyor. Ognjen Kuzmic’i tedavi eden doktorlar durumunun umut verici olduğunu söylese de şu anda hala ciddiyetini koruyor.”


Kaynak: Sport Klub, kkcrvenazvezda.rs

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler