Spor Toto Basketbol Ligi on dördüncü hafta karşılaşmalarında 4 Ocak Pazartesi günü Akın Çorap Yeşilgiresun Belediyespor, güçlü ekip Fenerbahçe’yi evinde ağırlamaya hazırlanıyor.

Sezona istediği gibi bir başlangıç yapamayan, gelinen on dördüncü hafta içerisinde sadece dört galibiyeti bulunan Yeşilgiresun’da oyun kurucu Kristijan Nikolov, oynayacakları zorlu mücadele öncesinde birtakım açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe’nin oldukça güçlü bir ekip olduğunu vurgulayan Nikolov: “Hem Avrupa hem de Türkiye liginde iyi gidiyorlar. Zor bir maç bizi bekliyor. Bunun farkındayız ve çalışmalarımızı o doğrultuda sürdürüyoruz.” ifadelerini kullandı.

Takımının gidişatı hakkındaki düşüncelerini dile getiren Nikolov, oynayacakları karşılaşmalardan galibiyet ile ayrılmak istediklerini ve Fenerbahçe karşısında da son dakikaya kadar mücadeleyi elden bırakmayacaklarını söyledi: “Ligde bazı sıkıntılarımız var. Bunları gidermeye çalışıyoruz. Öncelikle seri galibiyetler elde ederek, rahat bir nefes almamız lazım. Fenerbahçe maçıyla da bu süreci başlatmak istiyoruz. Zor olacağının farkındayız ama kazanmak zorunda olduğumuz için rakibimizin kim olduğunun önemi yok. Fenerbahçe karşısında kazanmak için son ana kadar mücadele edeceğiz.”


Anadolu Ajansı / Giresun

Dilara Durmuş

Koordinatör, İletişim: [email protected]

Website: https://trendbasket.net

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir