Nikola Mirotic: “Sarunas Jasikevicius gibi birine ihtiyacımız vardı” #EuroLeague

FC Barcelona’nın en önemli yıldızlarından olan Nikola Mirotic, Barcelona’nın Sarunas Jasikevicius gibi birine ihtiyacı olduğunu ifade etti.

Mundo Deportivo’ya açıklamalarda bulunan Nikola Mirotic, FC Barcelona‘nın geçmişte Sarunas Jasikevicius gibi birine ihtiyacı olduğunu ve o ismi şimdi bulduğunu belirtti.

Mirotic’in açıklamaları şöyle:

“Onun basketbolu bu kadar iyi bilmesine açıkçası biraz şaşırdım. Ayrıntılara çok önem veriyor, her şeyi mükemmel yapmak istiyor. Talepkâr bir koç. Bence bu takımın da onun gibi birine ihtiyacı vardı. İyi bir ilişkimiz var. Henüz burada kısa bir zaman geçirdi ancak şu anda her şey çok iyi gidiyor. Birbirimizi daha iyi tanıyıp birbirimize yardımcı olmak istiyoruz.

Yeni bir koç ve yardımcı antrenörlerimiz var. Biraz farklı bir ortam, farklı bir kıvılcım, daha fazla tutku var. Umarım geçen yıl eksik olanı bulur ve taraftarlarımıza büyük keyif veririz.”

Yeni takım arkadaşı Nick Calathes hakkında da yorumlar yapan Mirotic şunları söyledi:

“Geçen yıldan iyi bir kadromuz var. Çok fazla etkilendiğim Nick Calathes gibi yeni bir oyuncumuz daha var. Böyle bir parçaya ihtiyacımız vardı.”


Kaynak: Mundo Deportivo

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler