NBA’de takasın gözdelerinden olan Andre Drummond için son gelen haberlere göre oyuncunun takımı Detroit Pistons ve New York Knicks masada.

Detroit Free Press’ten Vincent Ellis’in aktardığı bilgilere göre bir süredir çeşitli takımların gündeminde olan Andre Drummond için bu kez New York Knicks kapıda ve oyuncunun takımı Detroit Pistons da New York ekibi ile masaya oturmuş durumda.

Haberde görüşmelerin gidişatı konusunda bir detay belirtilmezken Pistons’ın yıldız oyuncusu için taleplerine yer verildi. Habere göre birkaç draft hakkının yanı sıra Julius Randle ve Frank Ntilikina’yı da kadrosunda görmek isteyen Pistons, bu isimler karşılığında Drummond’ı gözden çıkarmış durumda.

2012 yazında Pistons tarafından dokuzuncu sıradan draft edilen deneyimli isim için daha önce Atlanta Hawks, Boston Celtics, Toronto Raptors Dallas Mavericks gibi takımlar da istekli olmuştu.

Kariyerinin tamamını Motor City’de geçiren yıldız isim, bu sezon çıktığı 38 maçta maç başına 33.8 dakika parkede kalarak 17.6 sayı, 15.9 ribaund, 2.6 asist, 1.9 top çalma, 1.8 asist ortalamaları ile mücadele etti.


Kaynak: Detroit Free Press

Yunus Emre Ak

Mail: [email protected] Twitter: @namidigerwhite

Website:

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir