Amerikan Profesyonel Basketbol Ligi’nde (NBA) sezon Los Angeles Lakers’ın şampiyonluğu ile sona ererken yeni sezon için iddialar ortaya atılmaya başladı.

Geçtiğimiz sezon olmaz denilen bir olayı gerçekleştirip Oklahoma City Thunder ile playofflara kalmayı başaran Chris Paul ile küllerinden yeniden doğan Carmelo Anthony önümüzde sezon aynı takımda olabilir.

New York Post yazarı Marc Berman son yıllarda kötü bir performans gösteren New York Knicks ekibinin bu iki oyuncuyu takıma dahil edebileceğini yazdı.

İddiaya göre Knicks takas yoluyla Chris Paul’u kadrosuna katması halinde geçtiğimiz sezonu Portland Trail Blazers formasıyla geçiren Carmelo Anthony de tekrar Knicks’e geçmeye sıcak bakabilir.

Buna göre Paul takasında kullanılması planan Julius Randle’nin yerini dolduracak olan Carmelo’yu önümüzdeki sezon tekrar New York şehrinde görebiliriz.

Hatırlanacağı üzere Carmelo 2011-2017 yılları arasında New York Knicks forması giyerken büyük beklentilere rağmen kariyeri istediği gibi gitmemiş ve takım ile bir başarı elde edememişti.


Kaynak: New York Post

Mert İşleyen

Maç izler, fotoğraf çeker. Bunları bir araya getir ve paylaşır.

Website:

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir