Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nde ilk yarının flaş ekibi Gaziantep Basketbol’da Koç Nenad Markovic, Türkiye Kupası öncesinde önemli açıklamalarda bulundu.

“Öncelikle bu önemli organizasyonda yer almaktan dolayı çok mutluyuz. Turnuvanın favorilerinden Anadolu Efes ile karşılaşacağız. Gerek oynadıkları basketbol ile, gerekse de kadro kalitesi olarak sadece ligimizde değil Euroleague’de iyi işler yapan ve hedefleri olan bir takım. Tek maçlı elemeler her türlü sonuçlara açıktır. Oyuncularım ligin ilk yarısındaki performansla burada olmayı hak ettiler. Kendi oyunumuzu ve enerjimizi sahaya yansıttığımız zaman her takımı yenecek güçte olduğumuza inanıyorum. Şimdiden tüm takımlara başarılar diliyorum.”

Gaziantep Basketbol rotasyonunun önemli parçası Can Uğur Öğüt ise “Türkiye Kupası gibi bir organizasyonda yer almak, Gaziantep şehrini orada temsil etmek bizim için onur ve mutluluk verici. Rakibimizin gücünü biliyoruz. Sahaya çıkıp, her zaman yaptığımız savunmayı Anadolu Efes gibi skorer bir ekip karşısında da yaparak, kazanmak için elimizden gelen mücadeleyi vereceğiz” diyerek görüşlerini ifade etti.

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir