NBA’in yayın haklarına rağbet fazlalaştı, Turkcell TV de hakları satın aldı!

Geçen sezon NBA severlerin bir hayli beklediği ve sezonun sonlarına doğru TV 8 tarafından satın alınan NBA haklarına bu yıl rağbet beklenen seviyenin bir hayli üzerine çıktı.

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV 8’nin NBA yayın haklarını yeniden satın almasının ardından bir hamle de yeni nesil televizyon olarak adlandırılan Turkcell TV+’dan geldi.

Açıklamaya göre Turkcell TV+ yeni sezonda yeni bir spor kanalı açarak NBA’de hem sezon öncesi hazırlık maçlarını hem de sezon içerisinde maçları yayınlanacağı ifade edildi. 

Ayrıca Turkcell TV+ bünyesinde bulunan kaydet izle özelliğinin NBA maçları içinde geçerli olacağı ve izleyicilerin kaçırdıkları maçları tekrardan izleyebilecekleri belirtildi.

Hatırlanacağı üzere TV 8 yayın haklarını satın alıp bu maçları TV 8.5 adlı yeni bir kanaldan yayınlanacağını duyurmuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler

Aaron Gordon: ”Smaç yarışmasını mahvetmiş olmaktan korkuyorum”

Orlando Magic'in yıldız oyuncusu Aaron Gordon adını tarihe yazdırdığı smaç yarışmaları ile ilgili konuştu. 2016 ve 2020 yılında smaç yarışmasına katılan ve inanılmaz performanslar göstermesine...

#NBA smaç yarışmalarında üstünden smaç yapılanların tam tarihçesi | ÇEVİRİ

NBA smaç yarışmalarında üstünden smaç yapılan nesnelerin tam tarihçesi Yazı: Todd Whitehead, Fansided Çeviri: Atakan Murzoğlu, TrendBasket DeAndre Jordan, 2017 NBA Smaç yarışması'nda D.J Khaled’in döner tablasının* üstünden...

Tarihin en düşük seviyeli smaç yarışması: #NBA All Star 2021!

NBA All Star organizasyonunun her zaman en iddialı yarışmalarından biri olan Smaç yarışması bu yıl eski görkeminden çok uzakta kaldı. Her yıl önemli yıldızların katıldığı...