Geri1 of 15

NBA’de şampiyonluk yaşamış kadroların kısıtlı rol sahibi oyuncuları

Dünyanın dört bir yanından sayısız basketbolseverin tüm sezon boyunca sabırsızlıkla beklediği NBA  play-offları şüphesiz basketbolun zirve yaptığı anlara sahip olan, tarihin tekrar tekrar yazıldığı, efsanevi diyebileceğimiz performansların sergilendiği bir basketbol şöleni.

Fakat biz bu galerimizde adını çokça andığımız, hayranlıkla seyrettiğimiz NBA yıldızlarına değil, takımlarıyla şampiyonluk mücadelesi verirken play-off etabında kısıtlı sürelerle oynamış ve hedefleri olan şampiyonluğa ulaşmış oyunculara yer verdik.

Lafı fazla uzatmadan sizi iki bölümden oluşacak bu derlememizin ilk bölümü ile baş başa bırakmak istiyorum. Umarım incelerken iyi vakit geçirirsiniz!

Geri1 of 15

NBA’de şampiyonluk yaşamış kadroların kısıtlı rol sahibi oyuncuları

İlknur Kara

İletişim: [email protected]

Website:

1 Comments

  1. reggie31 - 28/07/2016

    Belki 2 sayı ortalaması çok düşük görünebilir ama Steve Kerr kesinlikle bu listede olmamalı.. 2000'li yılların başında Nba'i takip eden Spurs'ün 2003 şampiyonluk filmini izleyenler çok iyi hatırlayacaklardır ki San Antonio'nun şampiyonluk serüvenindeki en etkili katkı tek maçlığına bile olsa Steve Kerr'den gelmiştir.. Bknz: konferans finali 20 küsür farktan geri geldikleri dallas maçı..

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir