Geri1 of 2

NBA Basketball School’da beşinci gün sona erdi

NBA’in Türkiye ortağı Beyaz Gölge tarafından bu yaz ikincisi düzenlenen NBA Basketball School’da beşinci gün dopdolu programın ardından sona erdi.

Sabah kahvaltısının ardından Marko Milic ve Koç Fatih Kırdar NBA Basketball School’da beşinci günün ilk idmanını gerçekleştirirken, devamında Koç Alex Sarama ve Tahsin Tahmaz’ın antrenmanları ile gün devam etti.

Öğle yemeğinin ardından dinlenen katılımcılar, akşamüstü beş maç oynadı. Koçların Koçu Tim Shea’in ekibi Milwaukee Bucks’ı 42-41 mağlup eden Ertuğrul Karaca’nın ekibi Boston Celtics, gün sonunda şampiyonluğa ulaştı.

Akşam yemeğinden sonra yeniden salona gelen gruplar, bir salonda Tahsin Tahmaz ve Ertuğrul Karaca yönetiminde antrenman gerçekleştirirken diğer salonda serbest şut idmanı yapıldı.

Beyaz Gölge kurucusu Burçin Badem ise gün içerisinde yapılan idmanlarda sık sık katılımcılara direktifler verdi. Gün içerisinde NBA tarihinin ilk Sloven basketbolcusu ve eski Fenerbahçeli Marko Milic ile de bir röportaj gerçekleştirdik.

NBA’in Türkiye ortağı olan ve bizim de medya partneri olduğumuz Beyaz Gölge tarafından gerçekleştirilen bu eşsiz organizasyondan gelişmeleri gün gün sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Geri1 of 2

NBA Basketball School’da beşinci gün sona erdi

Yunus Emre Ak

Mail: [email protected] Twitter: @namidigerwhite

Website:

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir