NBA Basketball School’da beşinci gün sona erdi

NBA’in Türkiye ortağı Beyaz Gölge tarafından bu yaz ikincisi düzenlenen NBA Basketball School’da beşinci gün dopdolu programın ardından sona erdi.

Sabah kahvaltısının ardından Marko Milic ve Koç Fatih Kırdar NBA Basketball School’da beşinci günün ilk idmanını gerçekleştirirken, devamında Koç Alex Sarama ve Tahsin Tahmaz’ın antrenmanları ile gün devam etti.

Öğle yemeğinin ardından dinlenen katılımcılar, akşamüstü beş maç oynadı. Koçların Koçu Tim Shea’in ekibi Milwaukee Bucks’ı 42-41 mağlup eden Ertuğrul Karaca’nın ekibi Boston Celtics, gün sonunda şampiyonluğa ulaştı.

Akşam yemeğinden sonra yeniden salona gelen gruplar, bir salonda Tahsin Tahmaz ve Ertuğrul Karaca yönetiminde antrenman gerçekleştirirken diğer salonda serbest şut idmanı yapıldı.

Beyaz Gölge kurucusu Burçin Badem ise gün içerisinde yapılan idmanlarda sık sık katılımcılara direktifler verdi. Gün içerisinde NBA tarihinin ilk Sloven basketbolcusu ve eski Fenerbahçeli Marko Milic ile de bir röportaj gerçekleştirdik.

NBA’in Türkiye ortağı olan ve bizim de medya partneri olduğumuz Beyaz Gölge tarafından gerçekleştirilen bu eşsiz organizasyondan gelişmeleri gün gün sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Geri1 of 2

NBA Basketball School’da beşinci gün sona erdi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler

Beyaz Gölge’nin yeni #NBA Basketball School kampı sizleri bekliyor

NBA Academy Türkiye ortağı Beyaz Gölge'nin NBA Basketball School kampları devam ediyor. 23-31 Ocak 2020 tarihlerinde Kuşadası'nda NBA'den ve Türkiye'den lider antrenörlerin gözetiminde basketbolun zirvesine...

Burçin Badem: “Türkiye’de, #NBA’in Avrupa’daki bir basamağı oluşacak” | TB ÖZEL

I NBA'in Türkiye ortağı Beyaz Gölge tarafından düzenlenen NBA Basketball School'da Beyaz Gölge kurucusu Burçin Badem ile özel bir röportaj gerçekleştirdik. 2000 yılında Beyaz Gölge'yi kuran...

NBA Basketball School sona erdi

NBA'in Türkiye ortağı Beyaz Gölge tarafından organize edilen NBA Basketball School, yaşattığı tüm deneyim ve eğlencenin ardından sona erdi. Kampın son gününde katılımcılar, ailelerinin de...