Geri1 of 5

I

Düzenleme: Emre Uzundağ, TrendBasket


NBA’in Türkiye ortağı Beyaz Gölge tarafından organize edilen NBA Basketball School’da yer alan Marko Milic, TrendBasket’e özel açıklamalar yaptı.

Beyaz Gölge tarafından organize edilen NBA Basketball School için Kocaeli Kartepe’de bulunan eski NBA oyuncusu ve eski Fenerbahçeli Marko Milic, Beyaz Gölge’nin medya partneri TrendBasket’e özel açıklamalarda bulundu.

İlk kez NBA’de ter döken Sloven oyuncu olan Milic, araba üzerinden yaptığı smaç ve oyun içindeki atletizmiyle izleyenleri büyüledi. Yolu Fenerbahçe ile Türkiye’den de geçen Sloven yıldız, 1.99’luk boyuna rağmen kariyerinde genellikle uzun forvet pozisyonunda ter dökmüştü.

Kendisiyle geride bıraktığı kariyeri, Beyaz Gölge ve NBA Basketball School ve Türkiye günleri hakkında konuştuğumuz Marko Milic ile sizleri baş başa bırakıyorum.

*Yarın, NBA Europe Basketbol Organizasyonları Direktörü ve Koçu Alex Sarama ile yaptığımız özel röportaja da sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Geri1 of 5

I

Yunus Emre Ak

Mail: [email protected] Twitter: @namidigerwhite

Website:

2 Comments

  1. […] Beyaz Gölge kurucusu Burçin Badem ise gün içerisinde yapılan idmanlarda sık sık katılımcılara direktifler verdi. Gün içerisinde NBA tarihinin ilk Sloven basketbolcusu ve eski Fenerbahçeli Marko Milic ile de bir röportaj gerçekleştirdik. […]

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir