Fenerbahçe Beko’nun yıldız skoreri Nando De Colo, Turkish Airlines EuroLeague’de birinci hafta karşılaşması öncesi açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe Beko formasıyla EuroLeague’deki ikinci sezonuna girmeye hazırlanan Nando De Colo, bu akşam oynayacakları Kızılyıldız karşılaşması öncesi açıklamalarda bulunurken sezonun ilk EuroLeague maçından keyif almaya çalışacaklarını söyledi.

Nando De Colo’nun açıklamaları şu şekilde:

EuroLeague’de sezonun ilk maçına çıkacağız. Öncelikle yeni sezon için tekrar parkede olacağımız için çok heyecanlıyız. İlk olarak bu maça hazır olmalıyız. Rakibimiz iyi basketbol oynuyor. Kızılyıldız her zaman agresif oynayan, tecrübeli ve ortaya iyi basketbol koyabilen bir ekip. Fakat biz kendi takımımıza odaklanmalıyız. Birçok yeni oyuncumuz var ve şu anda bizim için en önemli konu kendi performansımız. Parkede ne yapmamız gerektiğine ve oyun planımıza konsantre olmalıyız. Sezonun ilk EuroLeague maçından keyif almaya çalışacağız.”

Temsilcimiz Fenerbahçe Beko’nun Kızılyıldız ile oynayacağı karşılaşma TSİ: 20.45’te başlayacak. Mücadele beın Sports 3’ten canlı yayınlanacak.


 

Metehan Metin Cetin

Basketbol sevdalısı bir genç. İletişim: [email protected]

Website:

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir