Fenerbahçe Beko başantrenörü Igor Kokoskov, EuroLeague birinci hafta karşılaşması öncesi açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe Beko’nun başında EuroLeague’deki ilk karşılaşmasına çıkmaya hazırlanan Koç Igor Kokoskov, Kızılyıldız karşılaşması öncesi açıklamalarda bulunurken yeni başlangıç için çok heyecanlı olduklarını söyledi. Kızılyıldız’ın çok iyi bir rakip olduğunu belirten Kokoskov, rakiplerine saygı duyduklarını belirtti.

Igor Kokoskov’un açıklamaları:

”Hepimiz çok heyecanlıyız. Uzun bir aranın ardından tekrar aksiyon başlıyor. Yeni sezonun ilk maçına evimizde çıkıyoruz. Ne yazık ki taraftarlarımızla buluşamayacağız ama çok iyi bir rakiple karşılaşacağımızı biliyoruz. Onlara büyük saygı duyuyoruz. Bana göre çok iyi bir oyuncu grubunu bir araya getirdiler. Antalya’daki hazırlık turnuvasında onlara karşı oynayamadık ama çok sert ve yüksek enerjili bir takım izledik. İlk olarak onların enerjisine ve sertliğine cevap verebilmeliyiz. onları izleyebileceğimiz çok fazla karşılaşma olmadı. En son Antalya’da onları izleyebilmiştik. Biz ilk olarak kendimize ve yapmamız gereken işlere odaklanacağız. Genel olarak uzun bir sezon yaşayacağız. Bu yeni başlangıç için hepimiz çok heyecanlıyız.”

Temsilcimiz Fenerbahçe Beko’nun Kızılyıldız ile oynayacağı karşılaşma TSİ: 20.45’te başlayacak. Mücadele beın Sports 3’ten canlı yayınlanacak.


 

Metehan Metin Cetin

Basketbol sevdalısı bir genç. İletişim: [email protected]

Website:

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir