Mustafa Cengiz: “Basketbolun hiç geliri yok”

Galatasaray başkanı Mustafa Cengiz, takımın basketbol şubesi hakkında bir takım açıklamalarda bulundu.

AMK Gazetesi’ne konuşan Cengiz, geniş röportajında basketbol şubesindeki Oktay Mahmuti krizi ve genel durumdan da bahsetti. Galatasaray başkanının açıklamaları şöyle:

“Basketbolda 22 milyon lira borç bırakıldı. Hiç geliri yok. Oktay Mahmuti’ye birlikte olmak istediğimizi ve indirim istediğimizi bildirdik. Kararı kendisine bıraktık. 46 milyon liralık kaynak lazım. Taraftarımıza soracağız. Camia bu yükün altından kalkacağımızı bilsin.

Ünal Aysal’dan sözünü tutmasını bekliyorum. Ondan basketbol şubemiz için tam 10 milyon dolar bekliyoruz. Kendisi çok iyi bir Galatasaraylıdır. Aynı zamanda diğer söz verenler de harekete geçmeli.”

2 YORUMLAR

  1. Bin beter olün bir milyar batırın inşallah basketbolda. On binlerce Türk genci basketbol oynyor koca bir nesil yetişiyor siz gidip ABD’nin mahalle takımlarında oynayacak adamlara milyonlar döküyorsünüz. tek bir oyüncüya verilen parayla bin tane genç yetişir yazıklar olsün hepinize. daha çok batarsınız inşallah

  2. Aynen ! Gelen istismar etti,giden istismar etti ! Nasılsa klübün parası ! Kredi hazır bankada ! At imzayı,al krediyi ! Sonrası çalsın sazlar ! Kadın basketbolda aynı ! İyi bir koç vardı,onüda tütamadınız ! Bü kafayla (ümarım değişir) bir süre sonra basketbol şübesini kapatırsınız veya alt liglerde oynarsınız ! Gelir yoksa yaratacaksınız ! Sizin işiniz o ! Hangi külübün basketbolda para paçasından akıyor !? İşiniz gücünüz fütbol ! Ondada düvara çarparsınız bü kafayla merak etmeyin !

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler